İstanbul Tekstilkent Araç Kiralama

İstanbul Tekstilkent Araç Kiralama
03/10/2016

İstanbul’da tekstil toptan ticareti ve küçük üretim birimlerinin bulunduğu başta Sultanhamam ve Osmanbey piyasaları olmak üzere çeşitli bölgelerde karşı karşıya bulunulan alt yapı yetersizliği, ulaşım ve nakliye güçlükleri, düzensiz yapılaşma, yeterli güvenlik unsurlarından yoksunluk gibi  sorunları ortadan kaldırmayı ve tekstil sektörünü çağdaş mekanlara kavuşturmayı hedefleyen tekstilkent kooperatifi 1986 yılında kurulmuştur.
 
Araç kiralamak, günümüz koşullarının her geçen gün daha da yaygınlaşan bir hizmetidir. Araç satın alındığında sadece gidilecek yerlere daha rahat ve daha keyifli gitmek ile kalmamakta beraberinde birçok masrafı da getirmektedir. Bu nedenle de kişiler bütçe yetersizliğinden dolayı araba satın almak yerine araç kiralama imkânlarından faydalanmayı tercih etmektedirler..
 
Bizde tekstilkent’de yer alan müşterilerinizin bireysel ve kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarına cevap vermek istemekteyiz.
 
Tekstilkent’de ki müşterilerimiz araç kiralamak için telefon numalarımızdan bizleri arayabilir yada web sitemiz üzerinden rezervasyon formu doldurabilirler.

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı